ŞİRKET PROFİLİ

ŞirketProfili.pdf

Broşürü indirmek için tıklayınız

BAŞKAN'DAN MESAJ

Ulaşım ve haberleşmede gerçekleştirilen çok büyük teknolojik gelişmeler, dünyanın çeşitli yerlerindeki ulusları birbirine daha yakın hale getirdiği gibi aralarındaki sınırları kaldırma çalışmalarını da hızlandırmıştır. Ülkeler gibi kuruluşlar da kendilerini küreselleşmeye adapte edecek ve günümüzün teknolojilerini kullanabilecek çalışmalara başlamışlardır. Bunun bilincinde olarak Mehmet Güneş İnşaat AŞ firması da işlevsel yapısıyla dinamik gelişme süreci içerisinde yer almış, alanlarında uzmanlaşmış ve takdir kazanmış deneyimli personeli ve ekonomik verimi üst düzeyde olan makine ve teçhizatı bünyesinde bulundurmaya özen göstermektedir.

Mehmet Güneş İnşaat AŞ, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla bir kalite yönetim sistemi kurmuş, bu sistemin etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi ve günümüz şartlarına uygunluğunun sağlanması için her türlü kaynağı seferber etmiştir. Bu anlayış içerisinde hedefleri gözden geçirerek çalışanların katılımıyla şirketimizin daha yüksek kalite düzeyine çıkmasını amaçlamıştır.

Merkezde, şantiyelerimizde ve çalışmakta olduğumuz bütün projelerde çevre faktörü, işçi sağlığı ve iş güvenliği sürekli göz önünde bulundurulmaktadır. Firmamız, ülke sınırları dışına taşan gelişmesini muhafaza edecek ve nitelikli hizmetlerine devam edecektir.

Mehmet Güneş İnşaat AŞ olarak devamlı üretimde olacağız ve bunu yaparken şirketimizde sürekli var olan dürüst, ilkeli ve sevgi dolu ortamdan asla taviz vermeyeceğiz.

Sonuç olarak, işimizi, ülkemizi, firmamızı ve insanları seviyoruz. Bunun için en iyi şeyleri yapmak ve başarmak istiyoruz.

Mehmet Güneş

Yönetim Kurulu Başkanı

TOP
en_USEnglish