Yerli, kaliteli, yenilenebilir ve çevreye duyarlı enerji üretiyoruz.

Şirketimiz, ülkemizin enerji politikalarının ana hedeflerine uygun olarak yatırım kararları almakta; sürdürülebilir enerjiyi dikkate almanın, sürdürülebilir kalkınmanın önemli bir unsuru olduğuna inanmaktadır.

Modern dünya, öngörülebilir ve güvenilir üretim, dağıtım ve enerji arzı olmadan hiçbir şey olmazdı. Enerji endüstrisi, çok çeşitli disiplinleri ve süreçleri içeren çok yönlü ve çeşitlidir.

Yenilenebilir enerji, dünyanın en sıcak konularından biridir. Hidroelektrik, rüzgar enerjisi, güneş enerjisi üretimi ve alternatif yakıtların üretimi, dağıtımı ve satışı ile ilgili olanlar da dahil olmak üzere alternatif enerji ve sürdürülebilir enerji şirketlerinden oluşur.

Yatırımların gerçekleştirilmesi sürecinde, Mehmet Güneş İnşaat, bankacılık imkanları ve öz sermayesini harmanlayarak başarılı proje finansman modelleri uygulamıştır.

Şirketimiz, marjinal arz taleplerine cevap verebilmek için ülke genelinde Hidroelektrik Santrali, Rüzgar Santrali, Güneş Enerjisi Santrali ve Jeotermal Santral projelerini hayata geçirmek için tüm çabayı sarf etmiştir.
Bölge Enerji Piyasasında önemli bir oyuncu olma konusunda net bir vizyonumuz var.

MURAT HES

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Adıyaman ili sınırları içerisinde ve Fırat Nehri…

KARAKUŞ REGÜLATÖRÜ VE HES PROJESİ

Adıyaman İli Kahta İlçesi sınırları içindedir. Regülatör Kahta Çayı üzerinde…

GEZİ REGÜLATÖRÜ VE HES PROJESİ

Ordu Melet HES Enerji tarafından Ordu ili Mesudiye, ilçesi Melet…