Katalog

Broşürü indirmek için tıklayınız

Mehmet Güneş İnş. Yat. San. ve Tic. AŞ, Mehmet Güneş’in 1970 yılında kişisel olarak inşaat ve taahhüt işlerine başlamasıyla tesis edilmiş, bugüne kadar muhtelif aşamalardan ve teşebbüslerden geçerek başarılı bir şekilde Türkiye’nin imar ve inşasında önemli görevler üstlenmiştir.

Mehmet Güneş Şahıs Şirketi, 1982 yılından sonra üstyapı ve altyapı işlerinde faaliyetlerine devam ederken Mehmet Güneş çok ortaklı firmaların kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.

1992 yılında Mehmet Güneş Şahıs Şirketi, önce Mehmet Güneş İnşaat Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti’ye ve 2013 yılında Mehmet Güneş İnş. Yat. San. ve Tic. AŞ'ye dönüştürülmiştür. Dönüşümden sonra Güneş Ailesi yönetiminde ve Mehmet Güneş başkanlığında yeni bir aile şirketi olarak faaliyet alanlarını genişleten ve geliştiren Mehmet Güneş İnş. Yat. San. ve Tic. AŞ, teşebbüslerini alt yapı, üst yapı, sınaî tesis, turizm, proje, enerji ve serbest ticaret, alanlarında devam ettirmiştir.

Mehmet Güneş İnş. Yat. San. ve Tic. AŞ kurulduğu yıldan beri, gerek kamu gerekse özel sektör tarafından “güvenirliğin” sembolü olarak kabul edilmiş olup farklı inşaat türlerinde en son teknolojiyi uygulayabilmesi ile takdir görmüştür. Firma devamlı olarak gelişme sürecinde bulunmuş, yüklendiği her işle birlikte kapasite ve tecrübesini artırmıştır. Firma bünyesinde bulunan teknik personel ve makine parkı da yıldan yıla büyük gelişme göstermiştir

Mehmet Güneş İnş. Yat. San. ve Tic. AŞ’nin özenle korumakta olduğu ilkelerin başında; kaliteli üretim, dürüstlük, disiplinli çalışma, çalışanına, işverene ve işine verilen değer gelmektedir.

Mehmet Güneş İnş. Yat. San. ve Tic. AŞ sahip olduğu büyük tecrübe ve teknolojisini Türkiye sınırlarının ötesine taşımakta ve tüm mühendislik alanlarında diğer ülkelerin programları içerisinde yer almaktadır.

TOP
tr_TRTurkish